Priekšrocības, izmantojot atslēgas ievieto

Priekšrocības, izmantojot atslēgas ievieto

1: instalācijas atslēgas ievieto var uzlabot stiprinājuma izturību un drošai vītņotā urbuma efektīvi, pagarinātu vītņotā urbuma lietošanas ilgumu un uzlabot produkta kvalitāti.

2: spark plug, mehāniskās pelējuma un citām vītnēm caurumu, ka vajadzēs būt bieži izjauktas augstā temperatūrā un viegli saēd ievietot atslēgas var uzstādīt uzlabot nodiluma izturība un siltuma pretestību vītņotā urbuma.

 

3: ievietot atslēgas ir labošanas funkcijas. Kad mehāniskās vītņotā urbuma pavediens ir slidena dažādu iemeslu dēļ, pieskaršanos, izmanto īpašu vadu pieskaroties no skrūvju vītne maksts un tad ievietot atslēgas ir uzstādīts un vītņotā urbuma izmēram bīdāmās vads var ātri izlabot.

4: uzstādīšanas rīks un instalācijas atslēgas ievieto metode ir vienkārša, un uzstādīšana ir vienkārša, kuru var ietaupīt laiku un uzlabot darba efektivitāti.

 

5: ievietot atslēgas ir uzstādīta uz mehānisku pelējuma un aviācijas nozares, produktiem, automobiļu rūpniecības, kuģu būves nozarei un citiem produktiem produkti ir ļoti augstas prasības attiecībā uz izturību un stiprinājuma drošības rādītājus ar vītni caurums.