Kā izvēlēties neierobežotu ieliktni un pašizlīdzinošo ieliktni

Kā izvēlēties neierobežotu ieliktni un automātisku ielīmi? man vajadzētu izvēlēties iebūvētu neitrālu ieplūdi vai pašizrobežojošu ievietojumu instalēšanai? Kurš ir ātrāks un ērtāk instalēts?

Neizjauktie ieliktņi un pašizlīdzinošie ieliktņi ir augstas stiprības stiprinājumi, kas tiek ievietoti zemas stiprības inženierijas materiālu skrūvju caurumos, kas var uzlabot skrūvju caurumu izturību, uzlabot skrūvju caurumu nodilumizturību, karstumizturību un rūsas novēršana. Zemas stiprības materiāla skrūvju caurlaidības veiktspēju pastiprina desmitiem vai pat simtiem reižu. Tajā pašā laikā abiem diega aizsardzības izstrādājumiem ir diegu remonta funkcija, ko var izmantot diega remontam, kad skrūvju caurumi ir bojāti. Turklāt to cena nav tālu.

Neitralizētais ievietojums ir sava veida stiepļu vītņu piedurkne, kas precīzi tiek uzkarsēta, izmantojot nerūsējošā tērauda stieples materiālu, un tai ir atsperes forma. Vītņotajai piedurknei ir trīs veidi: taisna tipa, vītņotā tipa un asti bez astes. Neuzstādītā astiņa apvalka tips ir bezpilurīgā uzmava, kas ir ātri uzstādīta. Tas nav orientēts uz instalēšanu. To var uzstādīt abos virzienos, un uzstādīšanas procedūru var pabeigt vienā solī.

Pašcējošais ieliktnis ir viengabala vītņu stiprinājums. Ir trīs veidu 302, 307 un 308. Materiāls ir nerūsējošais tērauds un oglekļa tērauds. Instalācija ir arī ļoti vienkārša un ātra. Savilcējušā ieliktņa funkcija ir pašvītņojošs vītne. Instalēšanas laikā nav nepieciešams izmantot pieskārienu. To var uzstādīt tieši skrūves caurumā, izmantojot uzstādīšanas rīku.