Kā izvēlēties savu stieples vītņu uzmavu

1. Virsmas apstrādes iespējas: stiepļu vītņu uzmavas tiek uzstādītas kādā īpašā vidē, kas var uzlabot skrūvju caurumu pretkorozijas spēju.

2. Veiktspējas iespēju izmantošana: pašbremzēšanas veids un brīvais darbības tips. Pēc skrūvju atveres uzstādīšanas pašbremzējoša vītņurbņa, skrūvju skrūve, skrūve un skrūve var tikt īpaši bloķēta un atslābināta, un to bieži izmanto skrūvju caurumā ar spēcīgu mehānisko vibrāciju.

3.Ir izvēlēta vītņotā uzmava ar astiņu kātu un vītņotu ieeju bez astiņa kāta: divi tērauda vītņotie bukses ir uzstādīti pie ātruma, un bezgaisa tērauda vītņu uzmava acīmredzami jau ir asti. Tā kā bezmetāla tipa tērauda vītņotie savienojumi uzstādīšanas laikā nav izvēlēti virzienā, asti var uzstādīt tikai vienā virzienā; kad uzstādīšana ir pabeigta, asmeņu stieples vītņotajai ieplūdei ir jāizmanto instrumenti, lai noņemtu montāžas astiņu rokturi. Ja skrūvju caurums ir akls caurums, ir nepieciešams izmantot instrumentu, lai noņemtu montāžas astiņu rokturi. Attiecībā uz šīm sarežģītajām procedūrām beznodokļu tips neeksistē. Ja jūsu izstrādājumam ir nepieciešams liels skaits stiepļu vītņu bukses, ieteicams izvēlēties nerūsējošu tērauda vītni, lai to uzstādītu, ietaupot laiku, piepūli un ātrumu.

4. Metinātās vītnes ieeja tiek izvēlēta pēc materiāla: 304 nerūsējošais tērauds, Inconel X750 sakausējums, fosfora bronzas sakausējums, titāna sakausējums, Nitronic60TM.

5. Vītņu atlase: metriskajām vītnēm un korpusa caurumiem.