Daži dati par vītņotas uzmavas uzstādīšanu ar vienkāršu atslēgu

Lai izveidotu vītņotu uzmavu, mēs parasti izmantojam piedurknes montāžas uzgriežņu atslēgu un vienkāršo montāžas uzgriežņu atslēgu, lai uzstādītu vītņoto uzmavu. Šodien mēs runāsim par detaļām par vītņotās uzmavas uzstādīšanu. Ievietojiet vītņoto uzmavu montāžas uzgriežņos, ievietojiet montāžas rokturi vadošās stieņa rievā un pagrieziet montāžas uzgriežņu atslēgas rokturi tā, lai vītņotais uzmols būtu ieskrūvēts vītņotajā apakšējā caurumā, izmantojot vadotni uz montāžas uzgriežņu atslēgas, un tas ir palicis 0.25-0.75 apli no virsmas pavedieniem.

  Uzstādot nelielu daudzumu vītņotu ieejas un 14 × 2 vai vairāk rupjas vītņotas ieejas, to var uzstādīt ar "T" veida caurumu vai vītņotiem galvas vienkāršiem instrumentiem, un esiet uzmanīgi, lai uz vītņotajiem uzmavas montāžas rokturiem netiktu piestiprināts liels aksiālais spēks lai novērstu "traucējumus".

Izmantojiet elektriskās vai pneimatiskās pusautomātiskās montāžas uzgriežņus, lai ātri un droši uzstādītu montāžas līnijās vai arī, ja ir vajadzīga ātra vītņota ieejas uzstādīšana.

Pēc vītņotas uzmavas uzstādīšanas, lai pārbaudītu standarta iekšējā vītnes atveres precizitātes līmeni, pārbaudei var izmantot atbilstošo spraudskaitītāja izmēru. Izņēmums attiecībā uz bloķēšanu un starpuzgriezni.