Pavediena ievieto priekšrocības

Stieples pavediens ieliktņi ir izplatīta šajā nozarē. Sakarā ar lielisku pavediena labošanas darbību, tās var veidot augstas stiprības, nodiluma izturīga, augstas precizitātes standarta iekšējās vītnes un savus pieteikumus kļūt daudz plašāka. Ar pakāpenisku atzīšanu ASVingno stieples pavediens ieliktņi ar rūpniecības uzņēmumiem, stieples pavediens ievieto lietojumprogrammu klāsts kļūs plašāks un plašāks.Stieples pavediens ievietotir šādas priekšrocības:

1.Priekšrocības, vadu skrūves piedurkne 1. Uzlabot savienojumu stāvokli un palielinātu gultņu noslodzes un nogurums pretestību vītņu savienojums: vītnēmpavediena ievietovarat likvidēt piķis un zobu formas novirzes starp skrūvi un skrūvju caurumu, lai slodze vienmērīgi sadalot, tādējādi uzlabojot pavedienu. Veicot jaudu un noguruma izturība Apvienotā slodze. To var izmantot cieto, trausls un trauslo materiāliem, piemēram, keramika, bakelite un stikla stiprinājuma. Efektīvi novērstu sadrumstalotību.

2. valkāt pretestības, siltuma pretestību un korozijas izturību: sakarā ar ārkārtīgi augstu virsmas apdares vadu skrūves piedurkne, tas efektīvi samazina berzi starp iekšējām un ārējām vītnēm un materiāls pats par sevi ir augsta temperatūra pretestību un izturību pret koroziju. . To var izmantot daļām, kas bieži tiek izjauktas un instalēts, un skrūvju caurumiem, kas bieži vien tiek rotētas paplašināt savu darba dzīvi.

3. palielināt spēkā virsmas: to var izmantot plānas ķermeņa daļām, kas prasa ciešu savienojumu, nepalielinot skrūves cauruma diametram.

4.Pagarinātu darbmūžu: jo tērauda vītnēm piedurknes ir izgatavota no nerūsējošā tērauda un ir augstu cietību; spēks ir palielinājusies, un klupdama un disordering fenomens ir izvairīties.

5.Pretkorozijas: Pašu vadu skrūves materiālu īpašības un tās virsma ir ļoti gluda. Tas tiek izmantots skarbajā vidē, piemēram, mitruma un koroziju. Tas nav rūsa pārošanās bāzes un izvairītos no dārgas substrāta dēļ rūsas vītņotā urbuma aizstāšanas. zaudējums. To var izmantot ķīmisko vielu, aviācijas, militārā ekipējuma un citās vietās, kur ir nepieciešama augsta apdrošināšanas koeficients.