Problēmas var rasties, uzstādot nerūsējošā tērauda vītņu ieliktņus

1. Nerūsējošā tērauda vītņcaurības mērītāja vai skrūves galam vai skrūvei jāiet cauri nerūsējošā tērauda vītnes ieliktņa pilnam garumam.

2.Jebkuras nerūsējošā tērauda krānu izvēlei jābūt piesardzīgai, ja, pieskaroties, ir nepieciešams uzstādīt nerūsošā tērauda vītnes ieliktņa skrūves atveri, pieskarieties, lai pieskartos, pieskrūvētai nerūsējošā tērauda vītnei.

3. Pēc tam, kad nerūsējošā tērauda vītnes ievietojums ir ieskrūvēts skrūves atverē, tam jābūt cieši piestiprinātai skrūvju atverei gar skrūves atveri. Nav jābūt lecošiem zobiem vai atdalīšanai no cauruma sienas.

4. Kad nerūsējošā tērauda vītnes ieliktnis ir ieskrūvēts skrūvju atverē, vītnes plātĦa mērinstrumenta precizitāti var izmantot, lai pārbaudītu, vai precizitāte atbilst prasībām, vai skrūvi izmanto izmēăinājuma uzstādīšanai.

5. Pēc pieskaršanās pielieciet atbilstošo vītnes plāksnes mērītāju, lai pārbaudītu, vai skrūvju caurums atbilst noteiktajām precizitātes prasībām. Jo īpaši, ja tiek izmantots jaunais pieskāriens un pieskaries vāciņam, ir jāizmanto vītņots spraudnis, lai pārbaudītu pieskārienu, lai pārliecinātos, vai ir pieejams pieskāriens.

6. Pēc uzstādīšanas pieskāriena dziļums ir lielāks par nerūsējošā tērauda vītnes ievietošanas garumu. Ja skrūvju caurums ir caur caurumu, viss ir nepieciešams pieskaroties.

7. Ja nerūsējošā tērauda vītņu ievietojums ir nepareizi pieskrūvēts, to var noņemt nerūsējošā tērauda vītne ar speciālu izjaukšanas instrumentu, taču uzstādīšanas uzgriežņu atslēgu nevar izmantot, lai mainītu nerūsējošā tērauda vītnes ieliktņa izliekumu. No nerūsējošā tērauda vītnes ieliktnis tiek noņemts. Pēc tam nomainiet jauno nerūsējošā tērauda vītnes ieliktni un atkārtoti ievietojiet to.