Iegādāties nerūsējošā tērauda vītņu ievietojumu

Nerūsējošā tērauda vītņu ieliktņu iegāde: Šobrīd tirgū ir četri galvenie nerūsējošā tērauda vītņu ieliktņi: stieples skrūvju ieliktņi, pašlīmējošie ieliktņi, taustiņi un bezmetāla ieliktņi. Kādas problēmas jums vajadzētu pievērst uzmanībai, iegādājoties nerūsējošā tērauda vītņu ievietojumu? Kā es varu izmantot nerūsējošā tērauda vītņu ieliktņus, lai nodrošinātu vislabāko racionalizāciju? Ļaujiet mums atbildēt uz jums tālāk.

1.Izmantojot vidi, lai atšķirtu: tiek izmantoti brīvi darbināmi nerūsējošā tērauda vītņu ieliktņi, var tikt aprīkotas vispārējas pamata sastāvdaļas, tam tikai jābūt labam izmēra izvēlei. Bloķēšanas stiprinājumi ir paredzēti iekārtām ar stingrākām stiprības prasībām. Bloķēšanas veids papildina vienu vai vairākus daudzstūru bloķēšanas gredzena pagriezienus ar pamatkārņu skaitu, lai uzlabotu ierīces funkcionalitāti. Bet parasti to izmanto aprīkojumam ar īpašām prasībām.

2. Saskaņā ar skrūves lielumu un izmēru: skrūves nominālais diametrs un piķa lielums nosaka vītnes ievietošanas lielumu, un atbilstošais vītņotais ievietojums tiek izvēlēts saskaņā ar diegu specifikācijām un nozares standartiem. Šis ir otrais solis, izvēloties pareizo skrūvi.

3. Noteikt vītnes ieliktņa nominālo garumu atbilstoši skrūves atveres dziļumam, pamatnes materiāla stiprībai un vītnes veiktspējas līmenim. Ir svarīgi pievērst uzmanību ražotāja sniegtajiem nerūsējošā tērauda vītņu ieliktņa parametriem.

4.Treta ievietošanas materiāls galvenokārt ir divu veidu, nerūsējošā tērauda un oglekļa tērauda. Iegādājoties diegu ievietošanu, mēs varam iegādāties dažādus materiālus un dažādu veidu produktus atbilstoši faktiskajām vajadzībām.