Vītnes ieliktņa loma un pielietojums


Nepietiekami nenovērtējiet pavedienu ieliktni . Ja tā nav, viena mašīna nedarbosies pareizi. Vītnes ieliktnim ir ļoti svarīga loma mašīnā un var ievērojami pagarināt mašīnas kalpošanas laiku.

Viens no vītnes ieliktņa pielietojuma veidiem ir apkope: piemēram, dīzeļdzinēja korpuss, dažādas alumīnija daļas, virpas turētāji utt. Tiks noņemti skrūvju caurumu bojājumu dēļ, kamēr skrūves caurums tiek atkal aiztaisīts, vītne ieliktnis ir uzstādīts, un lūžņu daļas tiek nodotas metāllūžņos, un veiktspēja netiek samazināta. Īpaši lielām un dārgām detaļām tā parāda savu ekonomisko vērtību. Pieteikums ir plašāks un elastīgāks! ,

1. Apvalks ir uzstādīts metāla vai nemetāla mīkstā materiālā, lai izveidotu augstas izturības, nodilumizturīgu, maināmu standarta iekšējo vītni, lai palielinātu matricas stiprību un nodilumizturību.

2, uzlabojiet vītnes celtspēju

Efektīvi novērš slīpumu un pusi leņķa kļūdu starp iekšējām un ārējām vītnēm, lai slodze uz katru pavedienu būtu vienveidīgāka.

3, pagariniet pamatnes kalpošanas laiku

Novērst vītnes bojājumus, ko izraisa vītņu nodilums, korozija un vibrācija. Pat bieža uzstādīšana un demontāža neietekmēs pamatdarbības laiku.

Vītņotas apvalka izmantošana apstrādes kļūdu novēršanai un iekšējo vītņu caurumu bojājumiem ļauj pamatni labot ar mazāku piepūli, lai saglabātu svarīgas mašīnas daļas.

Vītnes ieliktnis ir plaši izmantots materiāls, un tā priekšrocības ir acīmredzamas. Tas ir svarīgāks šādos divos aspektos.

Vispirms uzstādītas metāla vai nemetāla materiālu (piemēram, alumīnija, magnija un citu vieglo sakausējumu inženiertehnisko materiālu) mašīnu daļās, var veidot augstas izturības, augstas precizitātes, nodilumizturīgu, maināmu standarta iekšējo vītni, ko izmanto tērauda tēraudā čuguns var uzlabot skrūves izturību un novērst skrūves atslābumu un nogurumu, ko izraisa dažādas vibrācijas.

Turklāt, ja vītne tiek apstrādāta nepareizi vai bojāta iekšējā vītne tiek labota, HB stieples vītņoto uzmavu var izmantot kā remonta līdzekli, lai iegūtu ātrāku un efektīvāku remontu, nepalielinot oriģinālā produkta svaru un tilpumu. Var arī izpildīt vai pārsniegt sākotnējās tehniskās prasības.