Vītņu ievietošanas krāna

Krāni ir instrumenti skrūvju iekšējo vītņu apstrādei. Kopējie krāni ietver taisnas rievas krānus, spirālveida rievu krānus un presētus krānus. Īpašais krāns instalācijas stieples vītnes ievietošanai ir nestandarta tipa tapa. Lai pēc stieples vītnes ievietošanas izveidotu skrūvju atveri pēc skrūves atveres izveidošanas, stiepes vītnes ievietošanas tapa ir nedaudz lielāka nekā standarta tipa tapa.

Kabeļu ievades vītne:

Vītnes vītne ievieto taisnu gropi. Šī ir samērā izplatīta pieskāriena padeve, neatkarīgi no tā, vai tā ir caur caurumu vai aklo caurumu, to var izmantot, lai pieskaras zobiem. Celiņš stiepļu vītne ievietot taisnu rievu krāna ir salīdzinoši lēta, jo stiepļu vītne ievietot taisnu rievu krāns ir slikti mērķtiecīgi, kas nav piemērots vītne precizitāte, Shenzhen City, augstas stieples caurumu.

Vītņu ievade Spirālveida grove Krāni: Šie krāni ir automātiskās mikroshēmas noņemšanas funkcija. Tādēļ šie krāni ir piemēroti aklo caurumu pieskārienam. Cenas vērtība ir augstāka nekā taisnajā rievas tipa tapā, jo vītne, ko piestiprina ar spirāles rievas krānu, ir ļoti precīza.