Kādas ir priekšrocības, kas saistītas ar pašizliešanas ieliktņiem?

Kāpēc izvēlēties pašnokojošus ieliktņus? Pašvītņojošo ieliktni sauc arī par pašvītņojošo piedurkni, pašvītņojošu vītņu apvalku utt. Tas ir jauns stiprinājuma veids, kas stiprina diegu stiprību.

Kāpēc izvēlēties pašnokojošus ieliktņus? Tā kā ir daudz dažādu iespraužu pašizliešanas iespēju, var izmantot dažādas darba vides. Kaut arī pašceltnes ievietojums ir viengabala stiprinājums, tam ir divas formas (garenvirziena forma) un trīs dažādi garumi (302 tipa, 307 tipa, 308 tipa). Materiālam ir divas iespējas (nerūsējošais tērauds). , oglekļa tērauds)

Salīdzinot ar stiepļu vītņotiem piedurknēm, pašizlīdzinošajam ieliktņim ir iebūvēti iekšējie un ārējie zobi. Uzstādot, nav nepieciešams pieskarties pieskaroties. Savilcējus ieliktņus var ievietot skrūvju caurumā ar instrumentiem.

Automātiskajā rūpniecībā, dzelzceļa automobiļu rūpniecībā, kuģubūves nozarē, sadzīves tehnikas, celtniecības mašīnu, biznesa mašīnu, elektronisko izstrādājumu, inženiertehnisko plastmasu, modernu kombinēto mēbeļu, alumīnija liešanas un citās nozarēs tiek plaši izmantoti pašizkrāvēji.