Vītņpapīra ieliktņus bieži izmanto, lai novērstu skrūvju slīdņus

Vītņpapīra ieliktņus bieži izmanto, lai novērstu skrūvju slīdņus, jo daudzām skrūvēm, ko izmanto alumīnija vai magnija un vara sakausējumiem, dažādu iemeslu dēļ bieži ir skrūvspīles. Šāda situācija, iespējams, radīs mehāniskas daļas. Nevar izmantot, tad ietekmē ražošanu.

Lai samazinātu iepriekš minētās problēmas, mums būtu jāpievērš lielāka uzmanība detaļām, uzstādot stiepļu vītņu fiksētājus. Apskatīsim to.

 

(1) Pirms montāžas ir nepieciešams vairākkārt iztīrīt skrūvju atveres un stieples ieliktņus, lai noņemtu piemaisījumus pavedieniem;

Uzstādot, izmantojiet īpašus uzstādīšanas rīkus, lai izvairītos no "nesaskaņu" fenomena, nav jāpieliek aksiāls spēks;

(2) (3) Ja skrūvju caurums ir akls caurums, noņemiet nošķelto montāžas rokturi, lai izvairītos no nevajadzīgiem materiāliem;   

(4) Pēc uzstādīšanas noņemtos stieples ieliktņus nevar atkārtoti izmantot nekādos apstākļos; ;

(3) Pēc stiegrojuma noņemšanas pamatnes skrūvju caurums ir jātīra, un skrūvju caurums jāatbilst standarta prasībām, pirms stieples ieliktņus var no jauna uzstādīt.

(4) Uzstādot stiepļu vītņu skavas, šeit ir ieviest attiecīgas priekšrocības stiepļu vītņu lencēm kopā, lai saprastu.

Stiepļu vītņu ieliktņi ir pieskrūvēti uz slaida, kas veido nerūsējošā tērauda iekšējo vītni un darbojas kā neslīdoša sprādze. Daži ražotāji vēlēsies novērst šo kļūdu, jo caurums ir pārāk liels. Šajā gadījumā ir iespējams arī izmantot tērauda vītņotas uzlikas. Tas arī palīdz nodrošināt profesionālu nerūsējošā tērauda iekšējo vītni.

Dažu mašīnu daļas darba procesa laikā rada lielas vibrācijas, kas lielā mērā ietekmē savienojošos pavedienus un iespēju atslēgt skrūves. Vītņotās apvalka izmantošana var uzlabot skrūves triecienu un vibrācijas izturību un atvieglot skrūves atvēsināšanu. Un vītņotā jaka ir laba izturība pret koroziju, un to var izmantot dažādiem materiāliem un vidēm, lai nodrošinātu to piemērotību un veiktspēju.   

Kādas ir stiepļu vītnes īpašības, kuras mēs nezinām? Lai gan ir dažādi stiepļu vijumu ieliktņu tipi, tiem visiem ir šādas galvenās iezīmes:

(1) Tas parasti ir izgatavots no carburizēta tērauda (99% no kopējā produkta). To var arī izgatavot no stiepļu vītņu ieliktņiem vai krāsainiem metāliem.

(2) Produktam jābūt termiski apstrādātam. Ar oglekļa tērauda pašvītņojošām skrūvēm jābūt carburizētām, un tērauda vītņotie ieliktņi ir cieta šķīduma sacietēšana. Lai sasniegtu pašregulējamo skrūvju mehāniskās īpašības un veiktspēju, lai tie atbilstu standarta prasībām.

(3) Ražošana, izmantojot aukstās virsmas procesu. Lai nodrošinātu produktu kvalitāti, ieteicams izmantot ātrgaitas auksti velmēšanas mašīnas un ātrgaitas stiepļu velmēšanas mašīnas vai ātrgaitas planētu velmēšanas mašīnas. Tādā veidā tiek izveidota pašciešošās skrūves galva, un diegu kvalitāte ir augsta.

(1) Produkta virsmai nepieciešama virsmas aizsardzības apstrāde, parasti galvanizācijas procedūra. Dažiem produktiem uz virsmas ir nepieciešama fosfātu apstrāde (fosfēšana). Piemēram: sienas paneļa pašvītņojošas skrūves pārsvarā tiek fosficētas.

(5) Produktam ir augsta virsmas cietība un laba cietības izturība. Tas ir, "iekšējais mīksts ārpus tikai." Šī ir galvenā tērauda vītņu ieliktņu veiktspējas prasību iezīme. Ja virsmas cietība ir zema, tas nav ieskrūvēts pamatnē; ja kodols ir slikts stingrība, to nevar izmantot, tiklīdz tas ir salauzts. Tāpēc "iekšējā mīksta ārējā" ir prasība, lai pašvītņojošās skrūves atbilstu darbības prasībām.

Stiepļu vītņu ieliktņu pielietošanas joma:

1. Mehāniskās īpašības, jo īpaši stiprības prasības no tērauda vītņu ieliktņiem materiāla;

2) materiāla izturības pret koroziju darba apstākļu prasības;

3. Materiāla siltumizturības (augsta temperatūras stipruma un oksidācijas pretestības) darba temperatūras prasības;

4. Prasības materiālu apstrādes veikšanai ražošanas procesa izteiksmē.

Kad mēs saprotam vītņu ieliktņu raksturlielumus un pielietojuma diapazonu, mēs atklāsim, ka mums tiešām ir daudzas funkcijas vai lietojumprogrammas, kuras mēs nezinām.