Kopējā vītne Ievietojiet instalēšanas rīkus

Kopējā stiepiena vītne ievietota: augstas izturības, augstas precizitātes, virsmas gaismas mezgls aukstā velmēšana precīzi formas dimantu formas nerūsējošā tērauda stieples spirāles spole augstas precizitātes iekšējo un ārējo diegu koncentric, tērauda skrūves komplekts labi pēc veidošanās augstas precizitātes iekšējo vītne saskaņā ar starptautiskajiem standartiem, tā veiktspēja ir labāka nekā iekšējā vītne, ko veido tieši uzbrukumi labam.

Vītņcauruli ievieto pēc uzstādīšanas, vītņoto atveru pielaides zona ir atkarīga no stiepļu vītņu iekšējās virsmas izgatavošanas pielaidēm un stiepļu vītņu ievietošanas caurumu pielaides; montāžas atveres pielaides, atkarībā no stiepes pieskrūvējamo skrūvju montāžas atveru precizitātes, bieži veidojot 6H, precizitātes augstas pielaides klase līdz 5H, 4H; vienota diega standarts 2B, 3 b. Wire thread iekļaušana izvēle īpaša pielaides zonā, kas nepieciešama, lai izmantotu vienības, pamatojoties uz krāna un pieskaroties metodes (uzbrukums, uzbrukums) un eļļošanu, un tā tālāk, lai nodrošinātu jūsu precizitāti un visas prasības.

Uzstādot skrūves izstrādājumus, mums bieži vajag izmantot pavedienu darbarīkus, ir nomirt un biežāk sastopamais krājums. Šo ierīci var izmantot arī kā apstrādes vai pareizas vītņu vītņu mehāniskās apstrādes rīkus, regulējamu skrūvi, manuālu apstrādi vai instalēt lietotas iekārtas noliktavā.