Kā darbojas stiepļu vītne, lai grunts caurums būtu grūti izdarāms?

(1), izmantojot vienkāršu uzgriežņu atslēgas vītnes ieliktni bez pārmērīga griezes momenta spiediena: nomainiet to ar uzmavu.

(2), kas iesaiņots ar parastiem stiepļu vītnēm, ievietojiet instalācijas uzgriežņu atslēgas stieples vītnes ieliktni vai otrādi: nomainiet un saskaņojiet uzgriežņu stieples ievietojumu.

(3) apģērbs stiepļu vītnes ievietošanai ligzdas uzgriežņu vadotnes vītnes spiediens nav vietā: izmantojiet Ievietojiet īpašu uzgriežņu atslēgas stieples vītnes virzošās vītnes diegu uz leju spraudņa atveres noteikšanai, piemēram, vairāk noteikumu, lai izvēlētos jaunu ligzdas uzgriežņu atslēgu.

(4) caurums nav tīrs vai tīrs, tas neatbilst prasībām, kas atrodas tīrīšanas beigās, lai atvieglotu stiepļu vītņu ievietošanu .

(5) Burr īpašums ļoti dziļa cauruma tirdzniecība: tirdzniecība nedrīkst pārsniegt dziļumu 0,4 reizes piķa.

(6) izvēlieties nedaudz pārāk mazu: nomainiet urbju ar piemērotu diametru.

(7) nopietna priekšrocība: tērauda skrūvējamo skrūvju skrūvju caurums testa beigās, ja nosūtīšanas noteikumu avots, kurā vēlaties izmantot jaunos krānus.

(8) Ievietojiet lielo stieņu r leņķi: ražotājs to nomainīs.

(9) uzstādiet rokturus ārpus centra pārāk liels: ar skavotāju vai ar ražotāju tas ir jāpielāgo, lai to nomainītu.

(10) brīvs valsts vītņu stieples ieliktnis ārējā diametrā ir pārāk liels: ja tas nenotiek ar kontaktligzdas palīdzību, tad ar ražotāju to nomainiet.

(11) kompleksa matricas struktūra: atkarībā no īpašā risinājuma kopā ar ražotājiem, piemēram, virsma un skrūve, pamatne ir ļoti garša un var uzņemt nepieciešamo skrūvgriezi, ligzdas uzgriežņu atslēgu.

helicoil wire thread insert