Wire Thread insercijas plaša izmantošana

1. paaugstina saķeri ar stiprību: to var izmantot mīkstajām zema stiprības sakausējumiem, piemēram, alumīnija-magnija. koksne. plastmasas. zemas stiprības materiāla deformācija, piemēram, gumija, izvairieties no bīdāmas. de nepareizs zobs.

2 palielināta gultņu virsma: to var izmantot, lai pieprasītu stingru savienojumu un nepalielinātu skrūvju caurumu un plānu ķermeņa daļu diametru 3 un uzlabotu pieslēguma apstākļus: to var izmantot keramikas izstrādājumos. bakelīts kraukšķīgus trauslākus materiālus, piemēram, stikla stiprinājumu, efektīvi novērš fragmentācijas parādības.

4 noturība pret nodilumu: to var lietot bieži izjaucot. uzstādiet mehānisko un bieži pagrieziet skrūvju atveres tā ekspluatācijas laika pagarinājumu.

5 rūsas izturīgs mezgls: to var izmantot ķīmiskajā rūpniecībā. kuģis transportlīdzekļi. raktuves. raktuves. lauka aprīkojums, kas piemērots mitriem. korozija skarbās vidēs, piemēram, izmantošana, viegli noņemšana uzstādīšanai un apkopei.

6 anti-free: var izmantot telpai. gaiss. augsta riska situācijas, piemēram, militārā aprīkojuma.

7 zemestrīces pretestība: var izmantot instrumentos. precizitātes vērtība un jaudas aprīkojums.

8 remontam: vienkārši piemēri, piemēram, dzinēja bloks, alumīnija daļas. Tortes nazis, piemēram, skrūvju caurums, ir bojāts un noņemts, vienkārši piespiežot to vēlreiz. instalējiet skrūvju vākus, miskaste ir atpakaļ no mirušajiem!