Wire Thread ievietojiet kategoriju

Vītnes diega ieliktnis ir sadalīts divos veidos: parasts un bloķējošs, bloķēšanas veids ir vispārīgi balstīts uz gredzena vai gredzena fiksējošo gredzenu.

1. kopējā stiepļu vītņu ievietošana

Ar vairāk spirāles apļa sastāvu, dažādi materiāli Shang (vieglā un vispārējā tērauda), izmantojot to, var pastiprināt vītni, kas savieno izturību, un pievienotās oderējumu komplekti uzlabotai viji savieno ar izturību salīdzinājumā ar metodes fāzi, var samazināt 50% papildu daļu no tilpuma, šāds svars uz lielāku gaismu, vispārējā tipa stieples skrūvju komplekti ir sadalīti ir bojāts troksnis un nav sadalīti slots divas sugas, ir sadalīti slots zīds komplekti ir, lai uzstādīšanas zīds komplekti Hou izņemšanas uzstādīšanas rokturi, kas skrūves vienmērīgi. Slotu atdalīto vadu komplekti ir uzstādīt noņemšanas uzstādīšanas rokturus, skrūves iet. Uzklājiet šķelto tvertni Yu Tongkong (to var izmantot arī neredzamiem caurumiem), šķelto sloksnes vadu komplektus nevar izmantot tikai neredzamām caurulēm.

2. bloķējošā stieples vītnes ievietošana

Bloķējošā stieples vītņu ievietojums ir izgatavots no stieples brūces vairāku pagrieziena ruļļu dimantu formas šķērsgriezuma, un, ja to apvieno ar ārējo vītņoto daļu, ir vairāk daudzpusējas bloķējošas gredzens, un vītņotās daļas ārpus tā var tikt bloķētas, lai novērstu vītņotā savienojuma vājums, divos veidos iedalās salaužās rievās un salauztajā groove.