Stieples vītnes ievietošana rūpnīcā

Stiepļu vītņu ievietojums ir jauna veida spirāles brūces remonts, kas var palielināt skrūves vītnes stiprību, palielināt skrūvju vītnes pieslēguma pakāpi, palielināt sprieguma virsmu utt., Kā arī tai piemīt izturības pret nodilumu īpašības, siltuma pretestība , izturība pret koroziju, zemestrīce un priedes. Konkrētās diegu aizsargu piedurknes loma ir atspoguļota šādā veidā:

1. ilgs kalpošanas laiks: jo vītnes aizsardzības vāciņš ir nerūsējošā tērauda materiāls, tā ir augstāka cietība, palielina izturību un izvairās no atslēgšanās, notiek haoss.

2. Pievienojiet stiprību: stiepļu vītņu ieliktni var izmantot mīkstā, piemēram, alumīnijā, magnijā, kokā, kokā, plastmasā, Xiang utt., Zemu stiprības materiālu, izvairieties no izveicīgas, nepareizas utt.

3. Palielinājums: stiepļu vītņu ieliktni var izmantot plānās ķermeņa daļās ar stingru savienojumu, nepievienojot spirālveida caurumu.

4. Labības un derības labības un Acie likuma savietojamība: stiepļu vītņu ieliktni var sadalīt starp skrūvi un gliemežu noņemšanu un paraugu, kā arī gultņu un Acie Law stiprības pakāpi skrūves vītnei AUGSTS

5. anti-rust die: nerūsējošā tērauda vītņu piedurknes materiāla īpašības un tā virsma ir ļoti gluda, mitrā, korozijā un citā skarbajā vidē, neizraisa substrāta rūsas nomirt, izvairās no vītnes kongxiu zuduma un aizvieto dārgu substrātu.

6. Izturība pret nodilumu, siltuma izturība, izturība pret koroziju: stiepļu vītņu mežģīņu virsma ir ļoti augsta, un tā var efektīvi samazināt berzes spēku starp iekšējo ārējo vītni, un tā profils ir aprīkots arī ar augstu temperatūru un izturību pret koroziju. Var tikt izmantots bieža demontāža, mehānisko detaļu un biežu SWIRL uzstādīšana, tā darbības ilgums.

7. zemestrīce, priežu: īpašā Shu tipa atslēgas tipa stieples vītnes ievietošana var bloķēt skrūvi stipru un spēcīgu vibrāciju un caurumošanas gredzenu. tā nav vaļīga, tās slēdzene var būt labāka par tās slēdzeni. Var izmantot instrumentu, precizitātes un dārgmetālu iekārtu, kā arī kosmosa, aviācijas, militārā aprīkojuma un citu augsta apdrošināšanas koeficienta prasību gadījumā.

8. viegli salabot: izmantojiet vītņoto aizsargapvalku, lai matricu atgrieztos no mirušajiem, kad vītnes apstrādes kļūda vai bojātā diega remonts, un varat izmantot oriģinālo skrūvi gan ātri, gan ekonomiski. Piemēram, malkas mašīnu korpuss, vērpšanas mašīna, alumīnija mašīnu detaļas, virpu nazis utt. Tiks nojauktas, jo caurums ir bojāts, tikai to var ievietot jaunā, atkritumu materiālā var atjaunot.

11.jpg