图

Xinxiang Changling Metal Products Co, turpmāk tekstā tiek dēvēts par profesionālu vītņotu ieliktņu ražotāju. Uzņēmums vairāk nekā 10 gadus ir veltīts vītņotiem ieliktņiem. Stiepļu vītņu ieliktņi, pašvītņojošie vītņu ieliktņi un atslēgu bloķēšanas ieliktņi ir sasnieguši iespaidīgus rezultātus. To izmanto daudzās militārajās jomās (radara mājokļi, dzinējs, lidaparātu ražošana, kosmiskā aviācija, kuģis, ierocis un radio utt.), Un tam ir arī atbilstoša daļa starptautiskajā tirgū. Uzņēmums uzskata kvalitāti par inovācijas koncepciju. Pēc gadiem ilga rūpīga izpēte, tā beidzot lauza situāciju, ka ārpuskopienas valstis monopolizēja tailless ieliktni un aizpildīja plaisu iekšzemes astes vītņotajā ieliktnī.


Prezentācija

Aizmugurējā vītņotais ieliktnis ir arī pazīstams kā Nr. Tang vītnes ieliktnis, bez tang stieples vītnes, bez aizmugures uzmavas, un nav tanga.

图片2

Aizmugurējā vītņotais ieliktnis ir tāds pats kā parastajam vītņotajam ieliktnim. Tas ir augstas klases vītņots stiprinājums. Tas ir izgatavots no augstas stiprības, augstas precizitātes un korozijizturīga nerūsējošā tērauda stieples, kas tiek velmēta dimanta formā un pēc tam velmēta. Tā ir veidota kā atsperes un ir uzstādīta konkrētā vītņotā korpusa caurumā. Tā iekšējā virsma veido standarta pavedienu. Kad tas ir savienots ar skrūvi (skrūvi), vītņotā savienojuma izturība un nodilumizturība var ievērojami uzlaboties. Īpaši zemas stiprības materiāliem, piemēram, alumīnija, magnija, lējumi un plastmasas izstrādājumi. Tajā pašā laikā pavediena spēks tiek uzlabots, vītņotais savienojums tiek veidots elastīgā savienojumā, slīpums un puslodes kļūda starp iekšējām un ārējām vītnēm tiek novērstas, slodze uz pavedienu ir vienmērīgi sadalīta, pamatnes vītne ir aizsargāta pret bojājumiem un pagarināts lietošanas laiks. Aizmugurējā vītņveida ieliktnītei ir lieliska izturība pret koroziju, augsta temperatūras izturība un nodilumizturība, kas nodrošina piemērotību dažādās vidēs, novēršot vītnes rūsu, iestrēgšanu, aizsprostošanos.


Priekšrocība


商标

TailLess vītņotais ieliktnis satur visas stieples vītņu ieliktņu priekšrocības :

● Palielināja vītņotā savienojuma un pret-noguruma stiprā spēka nestspēju tā, lai vītņotās uzmavas skrūve un vītņotais apakšējais caurums veido elastīgu savienojumu, tādējādi efektīvi novēršot slīpumu un pusi leņķa kļūdu starp iekšējo un iekšējo ārējās vītnes, kas var būt noteiktajā garumā. Katras vītnes slodze ir vienmērīgi sadalīta, tādējādi palielinot iekšējās vītnes stiprību un amortizāciju, uzlabojot daļas vītņu spēju un nogurumu.

● Abrazīvā izturība : aizmugurējā vītnes ieliktnis ir izgatavots no cietā auksti velmēta nerūsējošā tērauda stieples. Skrūves virsmas cietība var sasniegt HRC43 ~ 50. Spoguļa virsma (precizitāte var sasniegt 2 ~ 4μm) samazina berzi un nodilumu. Griezes momentu, ko rada skrūves berze, var samazināt par 90%, lai maksimālo pievilkšanas griezes momentu un skrūvju spriegumu varētu panākt ar minimālo pievilkšanas skrūvju griezes momentu, lai novērstu skrūves atslābšanos, un dažādu materiālu un šķirņu skrūves ir optimāli izmantoti.

● izturība pret koroziju:   Tā kā nerūsējošā tērauda skrūvju uzmavas ir lieliski izturīgas pret koroziju, tas nodrošina tās piemērotību lielākajā daļā materiālu un vispārējiem vides apstākļiem, lai montāža, izmantojot skrūves vītnes ieliktni, nebūs rūsas.

● Materiālu taupīšana: Salīdzinot ar iekšējo vītni bez vītnes ieliktņa, tādos pašos stiprības apstākļos, pēc vītnes ieliktņa izmantošanas, lai maksimāli izmantotu ražas robežu, varat izvēlēties izmantot mazākās un augstākās stiprības skrūves . Tas palielina materiālu ietaupījumu, svara samazināšanu un skaļuma samazināšanu.

Citi: var palielināt dizaina elastību, paplašināt dizaina izvēles diapazonu, vienkāršot konstrukcijas struktūru un montāžu, piemēram: var nomainīt skrūvju un uzgriežņu savienojumu, lai tas būtu vienkāršāks.


Produktu salīdzinājums


Salīdzinājumā ar stieples vītnes ieliktni nav tang skrūves vītnes ieliktņa :

■ Spīdīgajam vītņotajam ieliktnim nav uzstādīšanas. Uzstādīšanas laikā tai nav virziena izvēles, to var uzstādīt abos virzienos. Vadu skrūves vītnes ieliktni uzstādīšanas laikā var uzstādīt tikai vienā virzienā. Vienīgā instalācija bez virziena, spīdīgā vītnes ieliktnis ievērojami uzlabo uzstādīšanas efektivitāti.

■ Spīdīgajam vītņotajam ieliktnim nav uzstādīšanas. Pēc tam, kad vītņotais vītņotais ieliktnis nav uzstādīts, skrūve ir ieskrūvēta vītņotajā atverē, uzstādīšanas procesā ir pabeigta. Bet vītņotajā caurumā ir pieskrūvēta vītņotā skrūvējamā uzmava, uzstādīšana ir jāsalauž un jāiztīra, jo īpaši uzstādīšanas tīrīšana ir īpaši sarežģīta, laikietilpīga un darbietilpīga, un ir arī bažas par atstāšanu tīrīšana. A. Izmantošana   tailless diegu ieliktnis ietaupa izmaksas un uzlabo efektivitāti. Parastie stieples vītņu ieliktņi nav aizvietojami uz īpašiem darbiem   gabali.


Produktu materiāli un klasifikācija


图片1

Materiāls spīdīgam vītnes ieliktnim : nerūsējošais tērauds 304 / nerūsējošais tērauds 321 / speciāls pielāgots materiāls X-750

Ražošanas standarts nosaka stieples skrūves vītnes ieliktņa ražošanas standarta izmēru.

Atslēga skrūve ir sadalīta parastā tipa un bloķētā tipa :

Parastais veids : visizplatītākais

Slēdzenes tips pašblīvējošs : uz vītnes ir viens vai vairāki piecu vai sešu sānu spoles, kas var ievērojami uzlabot bloķēšanas spēku un novērst vibrācijas nokrišanu.

Lai nošķirtu dažus no iepriekšminētajiem diviem modeļiem, kā atšķirību izmanto vispārējo tipu (zaļo) un bloķēšanas veidu (sarkans) .
TailLess Sleeve specifikācijas lapa


常用规格表


TailLess ievietojiet instalācijas rīku

Sprieguma uzmava ir uzstādīta ar uzmavu ieliktņa rievu, un asmeņa uz montāžas galvas ir efektīvi savienota ar aizmugurējo vītnes ieliktņa rievu, un to var ievietot vītņotajā caurumā, pagriežot pulksteņrādītāja virzienā. Instalācijas galviņu var aprīkot ar manuālu uzstādīšanu, elektrisko instalāciju un pneimatisko uzstādīšanu.


TAILLESS TOOL-4_副本