Bezpiedevas diega ieliktnis

Tērzēšana tūlīt
Produkta detaļas

Vītņu ieliktņi bez spirālveida, divvirzienu, stiepļu konstrukcijas, kas izstrādāti, lai piedāvātu tādu pašu uzticamu, pastāvīgu, nodilumizturīgu skrūvju vītni, kas pilnībā novērš nepieciešamību pēc plēves pārtraukšanas un savākšanas. Parasti stiepļu diegu ieliktņos ieliktņa apakšā tiek izmantots neliels materiāla gabals, lai nodrošinātu uztveršanas vietu uzstādīšanas instrumentiem, padarot uzstādīšanu iespējamu un vieglāku. Pēc instalēšanas tang ir jānoņem un jānoņem.

Neizveidotus ieliktņus tomēr var uzstādīt, neizmantojot atloku, izmantojot specializētus instrumentus, un tiem ir iegriezums, kas atrodas spoles ieliktņa abos galos, nevis ieliktnis, kas atrodas ieliktņu vienā galā. Trieciena neesamība novērš risku, ka metāls var nokļūt tādās drošībai svarīgās lietojumprogrammās kā dzinēji vai elektroniskas iekārtas.

Faktiski Tangless Thread ieliktņi visos veidos ir identiski pieskāriena ieliktņiem, izņemot to uzstādīšanas un noņemšanas metodi.

Bezkontaktu ieliktņi sniedz daudz priekšrocību salīdzinājumā ar piesietiem ieliktņiem.

Tie ļauj nesagraujošo ieliktni noņemt. Bezkontaktu ieliktņi ir viegli pielāgojami un pēc uzstādīšanas viegli noņemami.

Pieejams nerūsējošā tērauda.

Apstiprināts izmantošanai militārās programmās. Divvirzienu dizains novērš nepieciešamību pēc īpašas ieliktņa orientācijas.

Tangless ieliktņi ir pieejami brīvā skriešanas , skrūvju bloķēšanas un sloksnes padeves variantos un collu un metrisko izmēru.


Priekšrocības:

· Spēcīgāka izturība

Vītņu ieliktņi ir stiprāki, pateicoties ieliktņa elastīgumam, kas nodrošina līdzsvarotu spiediena sadalījumu

· Rentabla un laika ekonomija

Samazināts uzstādīšanas un pārbaudes laiks

· Divvirzienu dizains
Instalē to ātri un viegli no jebkura gala

· FOD dizains
Nav "svešķermeņu atlūzu", kas nozīmē, ka nav jānoņem


Specifikācija

1_ 副本 .png


Izmeklēšana