nav tang pavedienu ievietot

Chat Now
Produkta detaļas

Nav Tang Insertpazīstams arī kā bez instalēšanas rīkoties thread insert,ir pieejama neredzīgiem caurums.

Pieņemotnav tang ievietot(bez instalēšanas rokturi) akls caurums instalēšanas varat izvairīties no daudzām problēmām, piemēram, ar bezmaksas braukšanas pavedienu ievietot pienācīgi rīkoties, ievērojot skrūvi, tas ir ļoti traucējoši, lainovāktpēc instalācijas un apdares lauž piegarša, mazo izmēru, īpaši piegarša, kas slikti ietekmē iekārtas efektivitāti un mums piemītvecumspavediena ievietot.

bet no instalēšanas rīksnav tang ievietotir kā tāds pats kā par bezmaksas braukšanas pavedienu ievietot.

Vienā galānav tang ievietotirpiemēramkonusu, kas stāv divas vai trīs ruļļus un tās instalēšanas rīks ir vītņotas kodols vārpsta, kas saskaņos ar konusa galanav tang ievietotuz Ievietot pieskrūvētu neredzīgiem caurums, kas ir diezgan vienkāršs. Pēc uzstādīšanas, konusa gala būs labi vadošais pavediens caurums, kas var būt labāks veids, kā uzlabot iegulšanas spēkā ievietot, tikmēr instalāciju vītņu daļās neietekmēs ASVvecumsnoefektīvais garums bushing.

Pieejamo izmēru diapazons ir no M5 - M16. 


Changling ir slavens Thread ievietot rūpnīcas ar ražotāja tiešu pārdošanu produktiem un ISO sertifikācija, laipni lūgti vairumtirdzniecības stieples pavediens tang ievietot no mums.
Izmeklēšana