Elektroenerģijas rīks

Elektroenerģijas rīks
Tērzēšana tūlīt
Produkta detaļas

Kā lietot elektroinstrumentus

1 Rūpīgi izmantojiet elektriskajam darbarīklam, nemetiet to un neietekmējiet to. Vislabāk ir izmantot balansētāju, lai to pakārtotu, to lietojot.

2 Mainot instalēšanas instrumentu, vispirms ir jāpārliecinās, vai strāvas slēdzis atrodas pozīcijā "IZSLĒGTS" un izvelciet strāvas kontaktdakšu no kontaktligzdas.

3 Pielāgojiet griezes momentu saskaņā ar specifikācijas modeli. Parasti tas ir pielāgots atbilstoši specifikācijām, kuras klienti pieprasa, kad tie atstāj rūpnīcu. Adaptera vārpstas uzgrieznis ir bloķēta atbilstoši uzstādītā piedurknes dziļumam. Diviem pozicionēšanas uzgriežņiem jābūt savstarpēji bloķētiem. To var izmērīt ar vernīra skavu, kas ir novietots, lai parādītu adaptera priekšējo galu un adaptera oderes garumu, lai noteiktu vēlamo diega dziļumu.

4 Ievietojiet adaptera pamatni galvenās ierīces bīdāmajā spraugā, pielāgojiet adaptera ārējās uzmavas spraugas virzienu atbilstoši klienta vajadzībām. Pacelšanas virzienam operatoram vajadzētu būt ērtiem, lai novietotu rokturi; izmantojiet adaptera stiprinājuma uzgriezni adaptera bloķēšanai.

5 Pārvietojiet tiešās atpakaļgaitas slēdzi pretējā stāvoklī "R" un piespiediet startera ierīci. Kad adaptera atvere ir pieskrūvēta uz iecirtņa garāk nekā vajadzīgās stieples uzmavas garums, atlaidiet startera ierīci un pārslēdziet atpakaļgaitas slēdzi uz priekšu "F" stāvoklī, ievietojiet montāžas rokturi stieples skrūvsavienojumu uz iecirtņa un krēslas uzmavas stiprinājuma rokturis ir uz priekšu, un uzgriežņu atslēga ar lāpstiņas piedurkni ir vertikāli izlīdzināta ar vītņotās uzmavas vītnes apakšējo atveri. Nospiediet iedarbināšanas ierīci un ieskrūvējiet kātu. Kad tiek sasniegts pozicionēšanas ierīces iestatītais diega dziļums, elektroinstalācijas ierīce pārtraucas pozīcijas dēļ. Šajā laikā neatbrīvojiet starta ierīci. Strāvas instruments automātiski pagriežas pretējā virzienā, lai izietu no vītņotā cauruma. Iet uz sākotnējo atrašanās vietu un instalēšana ir pabeigta.

6 Ja montāžas laikā nepieciešams griezties vienā virzienā, pagrieziena virzienā vienkārši pārslēdziet priekšu / atpakaļgaitas slēdzi pozīcijā "F" vai "R" un nospiediet starteri.

Izmeklēšana