Elektriskais darbarīks

Elektriskais darbarīks
Tērzēšana tūlīt
Produkta detaļas

Kā lietot elektroinstrumentus

1 Rūpīgi izmantojot elektrisko darbarīku, nemetiet to un nedariet to triecienu. Lietojot to, vislabāk ir izmantot līdzsvarotāju.

2 Nomainot instalācijas instrumentu, vispirms jāpārliecinās, ka strāvas slēdzis ir “OFF” stāvoklī, un jāizvelk strāvas spraudnis no kontaktligzdas.

3 Pielāgojiet griezes momentu atbilstoši specifikācijas modelim. Parasti tas tiek noregulēts atbilstoši specifikācijām, kuras klienti prasa, izejot no rūpnīcas. Adaptera vārpstas uzgrieznis ir bloķēts atbilstoši uzstādītās uzmavas dziļumam. Abiem pozicionēšanas uzgriežņiem jābūt savstarpēji nofiksētiem. To var izmērīt ar vernjēra suportu, kas ir novietots tā, lai pakļautu adaptera priekšējo galu un adaptera serdeņa garumu, lai atrastu vēlamo vītnes dziļumu.

4 Ievietojiet adaptera kātu galvenās ierīces bīdāmajā slotā, atbilstoši klienta vajadzībām pielāgojiet iegriezuma virzienu uz adaptera ārējās uzmavas. Iegriezuma virzienam jābūt operatoram ērtam, lai ieliktu roktura uzmavu; izmantojiet adaptera fiksācijas uzgriezni, lai bloķētu adapteri.

5 Pārvietojiet tiešā atpakaļgaitas slēdzi atpakaļgaitā “R” pozīcijā un nospiediet startera ierīci. Kad adaptera stienis ir pieskrūvēts pie iegriezuma, kas ir garāks par nepieciešamās stieples uzmavas garumu, atlaidiet startera ierīci un pārvietojiet tiešo atpakaļgaitas slēdzi uz priekšu "F" pozīcijā, ielieciet montāžas roktura stieples skrūves uzmavu iecirtumā un kāta uzmavas montāžas rokturis ir vērsts uz priekšu, un uzgriežņu atslēga ar kāta uzmavu ir vertikāli izlīdzināta ar vītņotās piedurknes vītņoto apakšējo caurumu. Nospiediet iedarbināšanas ierīci un ieskrūvējiet kātu. Kad tiek sasniegts pozicionēšanas ierīces iestatītais vītnes dziļums, elektroinstruments darbosies pozīcijas dēļ. Šajā laikā neatlaidiet sākuma ierīci. Elektroinstruments automātiski pagriežas pretējā virzienā, lai izietu no vītņotā cauruma. Dodieties uz sākotnējo vietu, un instalēšana ir pabeigta.

6 Ja uzstādīšanas laikā jums jāgriežas vienā virzienā, pagrieziena virzienā vienkārši pagrieziet uz priekšu / atpakaļgaitas slēdzi pozīcijā “F” vai “R” un noklikšķiniet uz startera.

Izmeklēšana