Vienkāršs instalēšanas rīks

Tērzēšana tūlīt
Produkta detaļas

Instalēšanas rīks

Tērauda stiepļu šaurā tērauda stiepļu tērauda stiepļu komplekti Lo komplekti ir īpaši montāžas uzgriežņatslēga, kas galvenokārt tiek izmantoti tērauda stieņam skrūvju vītnes dibena atverē, tā pamatprincips ir tāds, ka spirālveida tērauda stieples komplekts pa vadošās skrūves, piespiežot diametra saraušanos, lai veiksmīgi izveidotu dibenu, sadalīts manuālajā un automātiskajā instalācijas uzgriežņā. Vispārīgs spirāles tērauda stieples instalācijas rīku komplekts ietver sekojošo:

1, pieskarieties: izmantots tērauda stieples apstrādei vītnes skrūves atveres uzstādīšanas laikā;

2, montāžas uzgriežņatslēga: tērauda stieples spirāles komplekti ievertajā caurumā;

3, vilces ierīce: izmanto šķelto stieņu montāžas gadījumā;

4, noņemiet vāciņu ierīci: izmanto, lai noņemtu vītņoto caurumu tērauda stiepļu spirālveida komplektos;

5, vītņcaurule: izmanto tērauda stieples testa uzstādīšanai skrūvju vītnes iekšpusē.

Piemērošanas joma

Tērauda stieple pēc ilgstoša darba pārbaudes produktā, skrūves struktūra ir uzticama, veiktspēju labs, viegli lietojams. Daļas var izmantot dažādās nozarēs, lai izmantotu skrūvju izstrādājumus, ir objekts, piemēram, lietots: kosmosa rūpniecība, kuģubūve, aizsardzības rūpniecība, automobiļu rūpniecība, aparatūras elektronika, visu veidu mašīnas

Priekšrocības

1.Pārbaudiet ekspluatācijas laiku: jo stiepes skrūve ir nerūsējošā tērauda materiāls, augsta cietība, padarot mīksto pamatni palielinātas desmitiem līdz simtiem gabalu diegu; Palielinājusi savu izturību, bet arī izvairījās no atslāņošanās, neorganizētas sprādzes.

2.Stiprināt savienojuma stiprumu: mīkstu, piemēram, zemu intensitāti var izmantot alumīnija un magnija sakausējuma materiāliem, kokam, plastmasai, gumijai un tā tālāk, viegli deformējamām un ar zemu izturību saistītiem materiāliem, izvairoties no slidena zīda - tāda parādība kā nepareizs zobs.

3. Gultņu virsmas palielināšanos var izmantot, lai pieprasītu stingru savienojumu un nepievieno plānu ķermeņa daļu skrūvju caurumu diametru.

4. palielināt vītņota savienojuma nestspēju un noguruma stiprību: izmantojot tērauda stiepli, var novērst skrūves skrūvi un skrūvju atveres novirzi starp piķi un zoba tipu, padarīt slodzi vienmērīgi sadalītu tā, lai uzlabotu skrūvju vītnes gultņu kapacitāti savienojumi un noguruma pretestība. Var izmantot keramikas, plastmasas, stikla un citu cietu trauslu trauslu materiālu savienojuma stiprinājumā. Efektīvi novērstu plaisu parādīšanos.

5. Rust nāve: tērauda stiepļu spirāle nosaka paša materiāla īpašības un tās virsma ir ļoti gluda, izmantošana skarbās vidēs, piemēram, mitrumā, korozijā, neradīs atbilstošu rūsas matricu, izvairītos no rūsas caurulēm ar vītni noņemiet un nomainiet dārgu matricas zudumu. Var izmantot ķīmiskajā rūpniecībā, aviācijā, militārajā aprīkojumā un citos augstajos apdrošināšanas koeficientos.

6. Izturīgs pret grīdu, karstumizturīgs, izturīgs pret koroziju: tā kā tērauda stiepļu spirāle iestata ļoti augstu virsmas apdari, tā var efektīvi samazināt berzi starp paša materiāla iekšējo un ārējo skrūvju vītni, bet arī izturīgi pret koroziju. Bieži vien to var izmantot, lai noņemtu, uzstādītu detaļas, un bieži vien skrūvējamu caurumu pagarina, to pagarina.

7.Elektrometriks, novēršot zaudējumus: tipa bloķēšanas skrūves īpaša konstrukcija stipra vibrācijas un trieciena vidē, skrūvēs skrūvju caurumu, tas nav bojāts, bloķētājs ir labāks par citu bloķēšanas ierīci. Var izmantot, lai darbinātu iekārtas, instrumentus un skaitītājus, precizitāti un aeronautiku, aviāciju, militāro aprīkojumu un citu augstu apdrošināšanas koeficientu.

8. Ērta tehniskā apkope: gadījumā, ja skrūvju vītņu apstrādes kļūdas vai iekšējā vītņu remonta bojājumi, izmantojot tērauda stiepli, var izveidot skrūves matricu, un tā var ātri un ekonomiski izmantot oriģinālo skrūvi. Vienkārši piemēri, piemēram, motora bloks, tekstilmateriāla detaļas, visa veida alumīnija daļas, virpošanas nazis vēlāk tiek norakstīts skrūvju caurumu bojājumu dēļ, atkal pieskaroties, kamēr tiek uzstādīts skrūves, atkritni atkal atdzīvojas.

9.Metric sistēmas skrūvju zobu pārveidošana: izmantojot metāla stiepļu spirālveida komplektus, lūdzu, lūdzu, lūdzu, starptautiskā standarta vītnes caurums ir ļoti ērts, ātrs, ekonomisks, praktisks, piemērojams visiem importa un eksporta produktiem.

Tērauda stieples spirāles komplekti montāžas procesā

Ar urbšanu, pieskaroties, instalējiet vadu komplektu, velkot rokturi, uzstādiet četras galvenās darbības, skatiet zemāk:

1, urbšana

Izmantojiet tabulu, lai izmērītu urbšanu, sēšanas dziļums ir lielāks vai vienāds ar L2; Uzmanību par urbšanu kūgā, sējmašīnu nav viegli izvēlēties un valkāt nopietni, nesajaucot mikroshēmā, tas var izraisīt bojājumus. Garlaicīgi pēc tam, kad ir atļauts noslīdēt uz dimples rakstura, iegremdēšanas dziļumam nevajadzētu būt lielākam par 0,4 P, pretējā urbšana pārāk daudz ir slikta instalācijas vadu komplektiem.

Uzstādīšanas rīks4881.png

2, pieskaroties

Ar atbilstošu speciālās pieslēgšanas tapas stieņu komplektu specifikāciju, pieskaršanās pārsniedz stieples garuma garumu, visam pieskares caurumam, pieskaroties lēmuma precizitātei, galu galā standarta skrūvju atvilkšanas zonai, lietotājs var pēc nepieciešamās precizitātes skrūvju caurums, nepieciešamības gadījumā pieskaroties paņēmieniem un eļļošanas metode, ja nepieciešams, piespiedu kārtā piespiežot aklu caurumu, lai novērstu šķelto krāpšanu.

Pēc tīrīšanas ar skrūvju vītnes atveri jābūt pieejamam saspiestā gaisa pistolei, lai iztīrītu garu, jāizmanto arī sprauslas caurums no apakšas, lai notīrītu garu, kā arī var izmantot tīrīšanas metodi.

Instalēšanas rīks5686.png

Uzstādīšanas rīks5795.pngInstalēšanas rīks5899.png

3, uzstādīšana

Normāli uzstādītais lietojumprogrammas rokas uzgriežņu komplekts no zīda, zīds komplekti iecirtums, vārpstas komplekts caur stieples komplekts iestrēdzis, lai uzstādītu rokturi un skrūve uz vadošais krūms, uz pamatnes, skrūvju caurumiem pulksteņrādītāja virzienā rotācijas vārpsta. Neliela uzstādīšana un 14 x 2 vai vairāk rupjie diegi, ja tiek uzstādīts zīda komplekts, izmantojot "T" veida slotu vai vienkāršu skrūvju galviņas uzgriežņu atslēgu instalēšanai, taču jāpievērš uzmanība tam, ka to nelieto, uzstādot zīds, uzlieciet lielāku aksiālo spēku lai nepieļautu nekārtīgu aizdari, vai arī rokturis ir salauzts.

Instalēšanas rīks6567.png

4, rīkoties ar salauztu instalāciju

Atvere, vēlams uzstādīt vilces stieņu komplektus, vilces parasti izmanto izlīdzināšanas rokturu uzstādīšanu, ar apmēram 200 gaļu var noņemt, izmantojot vairāk nekā 18 x 2,5 rupjas diegu zīds un komplekts ar smalku vītni virs 14 x 1.25 zīda, ar Adatu knaibles un saliekt rokturi var noņemt.

5, izņemiet tērauda stiepļu spirālveida komplektus

Problēmas uzstādīšanas procesa laikā vai stieņa iestatīšanas laika dēļ ir pārāk garš, to var noņemt, ja izmantojat uzmavu, piedurknes ierīci ieliek zelta iekšējā cauruma komplektā uz roktura ar āmuru pūšanu, ar roku turiet rokturi pie vītnes griešanās ar spriegumu var izvilkt vadu komplektus.

Uzstādīšanas rīks7365.png

Changling ir slavena rīku fabrika ar ražotāju tiešo pārdošanas produktiem un ISO sertifikātu, laipni aicināti vairumtirdzniecības stieplei vienkāršu uzstādīšanas rīku no mums.

Izmeklēšana