Vienkāršs instalēšanas rīks

Tērzēšana tūlīt
Produkta detaļas

Vienkāršs instalēšanas rīks

Tērauda stieples šaurā nozīmē Lo tērauda tērauda stiepļu komplekti ir īpaši uzstādīšanas uzgriežņu atslēgas, kuras galvenokārt tiek izmantotas tērauda skrūvēm skrūvju vītņu apakšējo caurumu uzstādīšanā, tās pamatprincips ir tāds, ka spirālveida tērauda stiepļu komplekts caur virzošo skrūvi, piespiežot diametra saraušanos, lai veiksmīgi nonāktu apakšā, sadalot manuālajā un automātiskajā uzstādīšanas uzgriežņu atslēgā. Vispārējā spirālveida tērauda stieples uzstādīšanas instrumentu komplektā ietilpst:

1, krāns: izmanto tērauda stieples apstrādei vītnes skrūvju atveres uzstādīšanā;

2, uzstādīšanas uzgriežņu atslēga: tērauda stieples spirāles komplekti vītņotajā caurumā;

3, vilces ierīce: tiek izmantota skrūves kāta sabojātas stieples uzstādīšanai;

4, noņemiet vāka ierīci: izmanto, lai noņemtu vītņotajā caurumā tērauda stieples spirāles komplektos;

5, vītņu spraudkontakts: tiek izmantots tērauda stieples uzstādīšanai skrūvju vītnes atveres iekšpusē.

Piemērošanas joma

Tērauda stieple pēc ilgstoša izstrādājuma darba testa, skrūves struktūra ir uzticama, sniegums labs, ērti lietojams. Daļas var izmantot dažādās nozarēs, lai izmantotu skrūvju izstrādājumus, ir objekts, piemēram, izmantojams: kosmiskajā rūpniecībā, kuģu būvē, aizsardzības nozarē, automobiļu rūpniecībā, aparatūras elektronikā, visu veidu mašīnās

Priekšrocības

1.Pilniniet kalpošanas laiku: jo stieples skrūve ir no nerūsējoša tērauda materiāla, ar augstu cietību, padariet mīksto pamatni palielinātu desmitiem līdz simtiem diega gabalu; Palielināja tā izturību, bet arī jāizvairās no paklupšanas, nesakārtotas sprādzes.

2.palielināt savienojuma stiprumu: mīkstu, piemēram, zemu intensitāti, var izmantot alumīnija un magnija sakausējuma materiāliem, kokam, plastmasai, gumijai un tā tālāk. Viegli deformējamiem un zemas stiprības materiāliem, izvairieties no slidenā zīda, tādas parādības kā nepareizs zobs.

3. Palielinot gultņa virsmu, var izmantot stipru savienojumu un nepievienot plānas virsbūves skrūvju atveres diametru.

4. palielināt vītņotā savienojuma nestspēju un noguruma izturību: izmantojot tērauda stiepli, var novērst skrūves skrūves un skrūvju cauruma novirzes starp slīpumu un zobu tipu, vienmērīgi sadalīt slodzi, lai uzlabotu skrūvju vītņu nestspēju savienojumi un izturība pret nogurumu. Var izmantot keramikas, plastmasas, stikla un citu cieto trauslo trauslo materiālu savienojumu stiprinājumos. Efektīvi novērstu plīsumu parādību.

5. Rūsas bojāeja: tērauda stieples spirāle nosaka paša materiāla īpašības, un tā virsma ir ļoti gluda, izmantošana skarbā vidē, piemēram, mitrumā, korozijā, neveidos atbilstošu rūsas matricu, izvairieties no rūsas dēļ vītņotajiem caurumiem nevar noņemiet un nomainiet dārgo matricas zudumu. Var izmantot ķīmiskajā rūpniecībā, aviācijā, militārajā aprīkojumā un citos augstajos apdrošināšanas koeficientos.

6.Nodilumizturīgi, karstumizturīgi, izturīgi pret koroziju: tā kā tērauda stieples spirāle nosaka ļoti augstu virsmas apdari, tā var efektīvi samazināt berzi starp paša materiāla iekšējo un ārējo skrūvju vītni, bet tai ir arī augstas temperatūras izturīgas, korozijizturīgas īpašības. Bieži vien to var izmantot, lai noņemtu, uzstādītu detaļas un bieži pagrieztu skrūvju caurumu, pagarinātu tā kalpošanas laiku.

7.Prettrieciens, novēršiet vaļību: tipa bloķēšanas skrūves īpašā konstrukcijā spēcīgā vibrācijas un trieciena vidē skrūve skrūves caurumā tiks bloķēta, nav vaļīga, slēdzene ir labāka nekā cita bloķēšanas ierīce. Var izmantot, lai darbinātu aprīkojumu, instrumentus un skaitītājus, precizitāti un kosmisko aviāciju, aviāciju, militāro aprīkojumu un citu nepieciešamo apdrošināšanas koeficientu.

8.Viegla apkope: skrūvju vītņu apstrādes kļūdu vai iekšējā vītnes remonta bojājumu gadījumā, izmantojot tērauda stiepli, var izveidot skrūves matricu un ātri un ekonomiski izmantot oriģinālo skrūvi. Vienkārši piemēri, piemēram, motora bloks, īpašas tekstilizstrādājumu detaļas, visa veida alumīnija detaļas, virpas nazis vēlāk tiek nodoti metāllūžņos skrūvju cauruma sabojāšanas dēļ, atkal piesitot, kamēr skrūve ir uzstādīta, miskaste atdzīvojas.

9.Metriskās sistēmas skrūvju zoba pārveidošana: izmantojot tērauda stieples spirālveida komplektus metriskai, lūdzu, collām, lūdzu, - starptautiska standarta diega caurums, ir ļoti ērts, ātrs, ekonomisks, praktisks, piemērojams visiem importa un eksporta produktiem.

Tērauda stieples spirālveida komplekti montāžas procesā

Urbjot, pieskaroties, uzstādiet stiepļu komplektu, četru galveno pakāpienu uzstādīšanu ar vilces rokturi, skatīt zemāk:

1, urbšana

Izmantojiet tabulu, vai urbuma lielums ir dziļums, urbuma dziļums ir lielāks vai vienāds ar L2; Uzmanību, lai urbtu konusā, sējmašīnu nav viegli izvēlēties un valkā nopietni, neiekrītiet mikroshēmā, tas var radīt bojājumus. Pēc garlaicības pēc tam, kad tam ir ļauts sabremzēt iegremdēšanas raksturu, iegremdēšanas dziļumam jābūt ne lielākam par 0,4 P, pārāk daudz garlaicības ir slikti instalācijas stiepļu komplektiem.

Instalācijas rīks4881.png

2, pieskaroties

Ar atbilstošu specifikāciju pieskaršanai paredzēto speciālo krānu stiepļu komplektu specifikāciju, vītnēm jāpārsniedz stieples garums līdz visam vītņurbumam, pieskaroties lēmuma precizitātei, kas ir standarta standarta skrūvju cauruma pielaides zona, lietotājs var pēc nepieciešamās precizitātes skrūvju cauruma, attiecīgi iespiešanas metožu un eļļošanas metodes, vajadzības gadījumā piespiedu caurumu piespiešanu, lai novērstu salauztu krānu.

Pēc pieskrūvētā vītnes atveres pieskrūvēšanas jābūt pieejamai, pieejamai saspiesta gaisa pistolei, lai izsmidzinātu, ir jāizmanto aklie caurumi arī no smidzināšanas pistoles cauruma, lai notīrītu garo, un tīrīšanai var izmantot arī tīrīšanas metodi.

Instalācijas rīks5686.png

Instalācijas rīks5795.pngInstalācijas rīks5899.png

3, uzstādīšana

Parasti uzstādīta zīda uzgriežņu atslēgu komplekts, piedurknes zīda komplekti iegriezumos, vārpsta caur stiepļu komplektu iestrēgusi, lai uzstādītu rokturi un ieskrūvētu virzītājbuksē, uz pamatnes, ieskrūvējiet caurumus pulksteņrādītāja virzienā rotējošo vārpstu. Neliela uzstādīšana un 14 x 2 vai vairāk rupja vītne, uzstādot zīda zīda komplektu, kad uzstādīšanai izmanto "T" veida slotu vai vienkāršu skrūvju galvas uzgriežņu atslēgu, taču jāpievērš uzmanība tam, lai uz uzstādītā zīda komplekta roktura neizraisītu lielāku aksiālo spēku lai novērstu nepareizu aizdari vai instalētu rokturi ir salauzts.

Instalācijas rīks6567.png

4, apstrādājiet salauztu uzstādīšanu

Caurums, vēlaties uzstādīt stieples komplektus vilces, vilces parasti izmanto izlīdzināšanas rokturi uzstādīšanu, ar apmēram 200 ga āmuru ņurdēšana var noņemt, vairāk nekā 18 x 2,5 rupju diegu zīda komplektu un smalku diegu komplektu virs 14 x 1,25 zīda, ar adatas deguna knaibles un saliekt, lai uzstādītu rokturi, var noņemt.

5, izņemiet tērauda stieples spirāles komplektus

Problēmas uzstādīšanas procesa laikā vai sakarā ar to, ka stieples uzstādīšanas laiks ir pārāk ilgs, to var noņemt, izmantojot uzmavu, piedurknes ierīci ievietojot zīda iekšējā cauruma komplektā uz roktura ar āmuru, sitot uz leju, ar roku turot rokturi pie vītnes spriegošanas vērpšana var izņemt stiepļu komplektus.

Instalācijas rīks7365.png

Izmeklēšana