Spirālveida kroku krāni

Tērzēšana tūlīt
Produkta detaļas

Stieples pavediens ievietot krāna ir minēts arī kā "st krāni" (kur "st" ir saīsinājums no angļu valodas "spirālveida"), kas ir īpašu pieskārienu apstrādes stieples pavediens ievietot stiprinājuma caurumi un strukturālo dimensijām tiek ražoti saskaņā ar valsts standartiem, piem., GB - 83, smalku mašīnu un roku stieples, ko var izmantot, kā arī.

Stieples pavediens ievietot krānu var iedalīt vieglo sakausējumu mašīna, roku pieskārienu, kopējas tērauda mašīna, roku pieskārienu un īpašu pieskārienu.

1. vieglo sakausējumu mašīnu un roku pieskārienu: krāsaino metālu sakausējumiem, piemēram, Alcan, magnija sakausējuma un vara sakausējumu, piķis ir mazāks par 2,5 mm un augstums ir lielāks nekā 2,5 mm un piķis ir dubultā.

Marķēšanas metodes: STD × p st ir īpaši iekšējā vītne kods stieples pavediens ievietot.

Marķējuma paraugs: īpašu pieskārienu 8 × 1 apstrādi un instalācijas specifikācijai. 25 stieples pavediens ievietot grunts kontaktligzdas pavediens tiek izmantota vieglo sakausējumu, atzīmēts kā st8 × 1. 25

2. kopējā tērauda mašīna un roku krānu: iekšējā vītne izmantot metāla materiāliem, piemēram, tērauda, čuguna, tērauda lietie utt., ir dubulta krāna.

3. īpaša krāniem var jāizstrādā un jāizgatavo saskaņā ar klientu vajadzībām. piemēram, mīksts alumīnija, vara, augšupvērsti un otrādi, rokas preses krānu, speciālu iekārtu vienā kopējā tērauda pieskaršanos, nerūsējošā tērauda ūdensvada krānu dzīvoklis grunts krāna akls caurums, skrūve krāna, pavedienu krāna utt.

TAP8.jpg

Changling ir slavens rīku rūpnīca ar ražotāja tiešu pārdošanu produktiem un ISO sertifikācija, laipni lūgti vairumtirdzniecība stieples spirāles kroku krāniem, no mums.
Izmeklēšana